2018. november 17. szombat 9:48:24 - Névnap: Hortenzia, Gergő
magyar deutsch
szt

Osztályaink


Osztályok

6. b osztály



Névsor: Balogh Panna, Bende Zsóka Dorottya, Dömötör Zoltán, Horváth Levente, Ilyés Milán, Kiniczky Árpád, Komáromy Panna, Kovács Balázs, Kovács Kornélia, Németh Ábel Jázon, Odnoroh Darja, Orsós Elizabet Réka, Pápai-Vikmon Kamilla, Pipics Vivien, Pongrácz Emese, Puskás Tifani, Szabó Nóra, Takács Kornél, Tarczi Noémi, Varga Natália Virág

Osztályképek

2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2013 - 2014


Fényképek az osztály életéből


6. osztályban (2018-2019)


5. osztályban (2017-2018)


A Pál Utcai Fiúk

AGORA Szombathelyi Kulturális Központ Óperenciás rajzpályázat

Farsang

Karácsonyfa díszítés

Koszorúkötés

Angyalkázás

Mikulás

Pályaorientációs nap

Osztálybuli

Rajz órán vadászati kiállításon

4. osztályban (2016-2017)


Jó tanuló, jó sportoló

Évzáró

Gálaműsor

Séta a városban

Postán

Kolostorban

Vulkán Fürdőben

Sághegyi túrán

Keszthely kirándulás

Ügyességi feladatok technikán

Technika órán

Családnap

Kornélia szülinapja

Vulkán Fürdőben

Vönöckön osztálydélután

Anyák napi műsor

Anyák napja Nagysimonyi

Tifani 2. helyezés

Szavalóversenyen

Nyílt nap

Tifani szülinapja

Zsóka szülinapja

Panni és Nóri születésnapja

Keresztút a Sághegyen

Diák Szín Tér versenyen

Bogi a suliban

Környezetismeret óra

Ásványkiállítás

Énekverseny

Nagyböjti lelkinap

Egyházmegyei versenyen

Márc 15 ünnepély

Játszóház

Kalinka tánc

Projekt óra

Hangversenyen

Palacsintanap

Farsang

Emese szülnapja

Osztálymise

Kultúra Napi megemlékezés

Postai képek

Karácsony

Karácsonyi séta

Adventi szavalóversenyen

Karácsonyi műsor

Adventi imaösvény

Mikulás az osztályban

Adventi koszorúkötés

Megyei magyar verseny

Szent Erzsébet műsor

Egészségnevelési nap

Osztálydélután

Hüllőkiállítás

Osztálymise

Osztálymise a kápolnában

Szent Márton Imaösvényen

Osztálydélután Nagysimonyiban

Első nap a 4. o.-ban

Technika óra

3. osztályban (2015-2016)


Tanévzáró ünnepély

Benedek nap

Sághegyi túra

Nagysimonyiban osztálydélután

Berecz Erzsébet jutalomkirándulás

Gálaest - Ki mit tud

Mesteri fürdőben

Tifani szülnapja

Ajka Nomádia Park kirándulás

Születésnap

Elsőáldozók kirándulása Vasvárra

Technika óra

Anyák napi műsor

Képek a gyerekekről

Bende Zsóka versenyen

Elsőáldozás

Zeneiskolában nyílt napon

Mesemondóversenyen Puskás Tifani 1. lett

Rovarkiállításon Sárváron

Szavalóversenyen Pápai-Vikmon Kamilla 3. lett

Születésnap

Nagyböjti lelkinap

Víz Világnapi verseny

Tanulmányi kirándulás Nickre

Virágvasárnapi keresztút a Ság hegyen

Osztálydélután Nagysimonyiban

SZM műsor Tiroli tánc

Jelmezes farsang

Félévi bizonyítványosztás

Adventi szavalóverseny

Karácsonyi ajándékozás

Karácsonyi műsor

Pipics CSalád elhozta Bécsből a Betlehemi békelángot

Adventi koszorúkötés

Mesemondóversenyen Puskás Tifani 1. helyezés

Szent Imre műsor a templomban

Öregek Napi szereplés Nagysimonyiban

Szent Imre műsor

Pipics Család Pannonhalmán koszorúz

Családnapon

Szergényben osztálydélután

Egészségnevelési nap

Mozgással és játékkal az egészséges életmódért

Helyes testápolás

Ismerkedés a gyümölcsökkel - egészséges táplálkozás

Drogériában, gyógynövény szaküzletben látogatás, tanácsadás

Ősz termései, gyümölcskosár - egészséges táplálkozás

Budapesten

Osztálydélután Sárváron

Templomban

Első nap

Tanévnyitón

Jó tanuló díjkiosztón

osztályképek

2. osztályban (2014-2015)


Kiállítás

Gyereknap

Sághegyen projektnap

Projektnap

Tanévzáró

Veszprémi kirándulás

Nyári tábor a Kolostorban

Osztályképek

Egészségnevelés

Osztálymise

Nyílt nap

Anyák napi műsor

Bende Zsóka 2.B. Országos matematika verseny

Balogh Panna 2. B. Budapesten az országos versenyen

Farsang

Szavalóverseny

Félévi bizonyítvány

Adventi szavalóverseny

Karácsonyi szereplés a Kolostorban

Templomban

Karácsonyi séta

Angyalkázás

Karácsonyi műsor

Adventi koszorúkötés

Osztálymise

Szent Miklóst ünnepeltük

Osztálydélután

Márton napi családi program

Ki mit tud

Egészségnevelési nap

Családnap

Évnyitó

1. osztályban (2013-2014)


Mikulás

Úszás

Együtt az osztály!

Családi nap

Sárvári kirándulás

Szavalóverseny

Anyák napja

A kolostorban

Szülinapi délután

Farsangi főpróba

Első bizonyítvány

Adventi koszorúkötés

Tanévnyitó

Lelkinap

Nyíltnap

Osztálymise

SZM bál

Farsang

Karácsony

Templomban

Első nap :)

Iskolaekőkészítő

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola © 2006 Celldömölk by brs
Tanév: 2018 - 2019

Valid HTML 4.01 Transitional