2024. május 30. csütörtök 12:08:00 - Névnap: Janka, Zsanett
magyar deutsch

Eredményeink

Osztály Helyezés Felkészítő
2024-05-27Petőfi Sándor - Weöres Sándor szavalóverseny Ostffyasszonyfán
Nagy-Kovács Boldizsár3B1.Szabó Szilvia
2024-05-27Hello London - Hebe levelező verseny
Horváth Lili, Bincze Hanna, Láng Luca5B4.Kovácsné Szigethi Szende
2024-05-24Akrobatikus R'N'R Diákolimpia országos verseny - Veresegyháza
Kemendi Zsóka-Szalai Nóra14.
Farkas Liza-Smidéliusz Amina13.
Gángó Georgina és Nagy Katalin9.
2024-05-15Egyházmegyei hittanverseny döntő
Fenyvesi Málna, Győrvári Lilla, Mesterházy Mira, Vass Panna6.3.Kéri Adrienn
Bolla Sára, Gángó Georgina, Nagy Katalin, Pintér Eszter, Treiber Dzsesszika7.2.Sebestyén Teréz
2024-04-25Tudásbajnokság Vármegyei forduló Szombathely Környezetismeret 3. évfolyam
Pálffy Máté3B8.Szabó Szilvia
2024-04-25Tudásbajnokság Vármegyei forduló Szombathely Olvasás, szövegértés 3. évfolyam
Horváth Mátyás3B13.Szabó Szilvia
2024-04-25Diákolimpia labdarúgás körzeti - Körmend
Németh Dániel, Hencz Dorián, Király Ármin,Wiedner Móric, Szabó Levente, Józsa Bence, Győrvári Áron, Horváth Hunor, Beck Tamás6AB1.Kelemen Kornél
2024-04-19Finta Sándor egyházmegyei szavalóverseny 5-8. osztály kategória
Molnár Kata8Barany minősítésCzuporné Hetényi Rita
Nagy-Kovács Bíborka6Aezüst minősítésCzuporné Hetényi Rita
2024-04-12
5B3.Józsáné Dezső Rita
2024-04-12Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bobai Tagintézményének szavalóversenye (kistérségi)
Kiss Anna Mária 8B3.Czuporné Hetényi Rita
2024-03-2310város a magyar sakkozásért sakkverseny - Szombathely
Kemendi Botond3B3.Czupor Attila
2024-03-09KIDS Országos asztaliteniszverseny II. kcs.
Nemes Ábel3B2.Iván Csaba
2024-03-09KIDS Országos asztaliteniszverseny III. kcs.
Karádi Mira5A2.Iván Csaba
Győrvári Lilla6B3.Czupor Attila
2024-03-02Fallabda sportág országos diákbajnoság döntő - City Squash Club Budapest
Győrvári Lilla6B2.
Vas Panna6B3.
2024-03-01Sakk megyei diákolimpia Szombathely
Czupor András5A1.Czupor Attila
2024-02-23matekÁSZ matematikaverseny Vas vármegyei forduló
Kemendi Botond3B7.Szabó Szilvia
Nagy-Kovács Boldizsár3B8.Szabó Szilvia
Nemes Ábel3B10.Szabó Szilvia
2024-02-21Területi Kazinczy szépkiejtési verseny
Molnár Kata8BkülöndíjCzuporné Hetényi Rita
2024-01-26nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny Vas vármegyei forduló
Kemendi Botond3B13.Szabó Szilvia
Nagy-Kovács Boldizsár3B16.Szabó Szilvia
Balázsi Bence4B10.Tarafás Ildikó
Szele Zsófi4B4.Tarafás Ildikó
Farkas Hédi6A4.Czuporné Hetényi Rita
2023-10-26Asztalitenisz diákolimpia Vas vármegyei döntő - Vasszécsény
Nemes Ábel3B1.
2023-10-12Asztalitenisz diákolimpia kistérségi forduló
Nemes Ábel3B1.
Tóth Marcell5A1.
Karádi Mira5A2.
2023-10-10Természettudományos vetélkedő - Berzsenyi Dániel Gimnázium
Finna Zsombor, Horvát Álmos és Novák András csapata8B1.Kelemenné Benkő Barbara, Soósné Finta Katalin, Szomju Tamás
Esküdt Bora, Magyar Illés és Major Kende csapata8A2.Kelemenné Benkő Barbara, Soósné Finta Katalin, Szomju Tamás

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola © 2006 Celldömölk by brs
Tanév: 2023 - 2024

Valid HTML 4.01 Transitional