|
|
Osztály |
Helyezés |
Felkészítő |
2024-06-16 | Csodálatos tengervilág rajzpályázat 9 éves korosztályban |
| Földesi Zoja | 3A | 1. | Feketéné Bonczók Éva |
| Szijártó Csaba | 3A | 2. | Feketéné Bonczók Éva |
2024-06-16 | Csodálatos tengervilág rajzpályázat 8 éves korosztályban |
| Libis Szimonetta | 3A | 2. | Feketéné Bonczók Éva |
2024-06-14 | Tudásbajnokság országos levelező verseny környezetismeret |
| Pálffy Máté | 3B | arany fokozat | Szabó Szilvia |
2024-05-30 | Torna Diákolimpia Megyei Döntő II. korcsoport, Szombathely |
| Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Gersei Fanni, Szabó Janka | | 3. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-30 | Torna Diákolimpia Megyei Döntő II. korcsoport Egyéni összetett, Szombathely |
| Dobos Luca | 4B | 1. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Gelesits Jázmin | 4B | 4. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-27 | Petőfi Sándor - Weöres Sándor szavalóverseny Ostffyasszonyfán |
| Nagy-Kovács Boldizsár | 3B | 1. | Szabó Szilvia |
2024-05-27 | Hello London - Hebe levelező verseny |
| Horváth Lili, Bincze Hanna, Láng Luca | 5B | 4. | Kovácsné Szigethi Szende |
2024-05-26 | Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U11 fiú |
| Hencz Ádin | 4B | 3. | Nagy Ferenc |
2024-05-26 | Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U13 fiú |
| Czupor András | 5A | 4. | Nagy Ferenc |
2024-05-26 | Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U13 lány |
| Hajba Zoé | 6B | 2. | Nagy Ferenc |
| Győrvári Lilla | 6B | 3. | Nagy Ferenc |
2024-05-26 | Fallabda Országos Bajnokság Százhalombatta U15 lány |
| Vas Panna | 6B | 2. | Nagy Ferenc |
2024-05-25 | Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 8 évesek |
| Földesi Zoja | 3A | 1. | Molnár Istvánné |
2024-05-25 | Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 9 évesek |
| Paluska Bence | 4A | 1. | Molnár Istvánné |
| Szele Zsófia | 4B | 2. | Molnár Istvánné |
| Pozsonyi Zorka | 4A | különdíj | Molnár Istvánné |
| Kovács Zoé | 4A | különdíj | Molnár Istvánné |
2024-05-25 | Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 10 évesek |
| Csanádi Máté | 5A | 1. | Molnár Istvánné |
| Kovács Hanna | 5B | 2. | Molnár Istvánné |
| Bincze Hanna | 5B | 3. | Molnár Istvánné |
2024-05-25 | Csodálatos tengervilág rajzpályázat Celldömölk 12 évesek |
| Fenyvesi Málna | 6B | 1. | Molnár Istvánné |
| Farkas Hédi | 6A | 2. | Molnár Istvánné |
| Horváth Annamária | 6A | 2. | Molnár Istvánné |
| Hajba Zoé | 6B | 3. | Molnár Istvánné |
| Nagy- Kovács Bíborka | 6A | különdíj | Molnár Istvánné |
| Árvai Adél | 6A | különdíj | Molnár Istvánné |
2024-05-24 | Akrobatikus R'N'R Diákolimpia országos verseny - Veresegyháza |
| Kemendi Zsóka-Szalai Nóra | | 14. | |
| Farkas Liza-Smidéliusz Amina | | 13. | |
| Gángó Georgina és Nagy Katalin | | 9. | |
2024-05-24 | Batthyány Kupa labdarúgás Jánosháza II. korcsoport |
| Papp Ákos, Rosta Dominik, Csuka Dominik, Tóth Áron, Hencz Ádin, Czuppon Ármin, Balázsi Bence | | 2. | Orbán Attiláné |
2024-05-24 | Batthyány Kupa labdarúgás Jánosháza III. korcsoport |
| Szabó Levente, Józsa Bence, Wiedner Móric, Király Ármin, Beck Tamás, Győrvári Áron, Hencz Dorián | | 3. | Kelemen Kornél |
2024-05-24 | Batthyány Kupa labdarúgás Jánosháza IV. korcsoport |
| Horváth Balász, Imre Bálint, Kósa Botond, Mészáros Bálint, Mórocz Bence, Nagy Zézény, Horváth Marcell | | 4. | Kelemen Kornél |
2024-05-17 | Czupor Éva emlékverseny Celldömölk I. korcsoport |
| Kőhegyi Emily, Gelesits Boróka, Halmosi Janka, Szalai Nóra, Szomorkovics Karolina, Kemendi Zsóka | | 3. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Kovács Lara, Tóth Zoé, Osztrovszky Luca, Koricsánszki Victória, Németh Boglárka, Papp Fruzsina | | 5. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-17 | Czupor Éva emlékverseny Celldömölk I. korcsoport Egyéni összetett |
| Kőhegyi Emily | 2B | 4. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-17 | Czupor Éva emlékverseny Celldömölk II. korcsoport |
| Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Gersei Fanni, Barcza Nóra, Szabó Janka, Szabó Zsófi | | 1. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Kocsis Dorottya, Rózsa Laura, Dákai Mira, Pék Norina, Mógor Elizabet | | 2. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-17 | Czupor Éva emlékverseny Celldömölk II. korcsoport Egyéni összetett |
| Dobos Luca | 4B | 1. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Gelesits Jázmin | 4B | 2. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Gersei Fanni | 4A | 4. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Barcza Nóra | 4B | 5. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-17 | Czupor Éva emlékverseny Celldömölk III. korcsoport |
| Dobos Sára, Molnár Jázmin, Varga Olívia, Kovács Hanna, Major Zselyke | | 3. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-05-15 | Egyházmegyei hittanverseny döntő |
| Fenyvesi Málna, Győrvári Lilla, Mesterházy Mira, Vass Panna | 6. | 3. | Kéri Adrienn |
| Bolla Sára, Gángó Georgina, Nagy Katalin, Pintér Eszter, Treiber Dzsesszika | 7. | 2. | Sebestyén Teréz |
2024-05-04 | Akrobatikus rock and roll Országos ranglista verseny - Szigetszentmiklós |
| Gersei Fanni | 4A | 3. | |
2024-04-28 | Sakk diákolimpia országos döntő - Budapest |
| Czupor András | 5A | 7. | |
2024-04-25 | Tudásbajnokság Vármegyei forduló Szombathely Környezetismeret 3. évfolyam |
| Pálffy Máté | 3B | 8. | Szabó Szilvia |
2024-04-25 | Tudásbajnokság Vármegyei forduló Szombathely Olvasás, szövegértés 3. évfolyam |
| Horváth Mátyás | 3B | 13. | Szabó Szilvia |
2024-04-25 | Diákolimpia labdarúgás körzeti - Körmend |
| Németh Dániel, Hencz Dorián, Király Ármin,Wiedner Móric, Szabó Levente, Józsa Bence, Győrvári Áron, Horváth Hunor, Beck Tamás | 6AB | 1. | Kelemen Kornél |
2024-04-20 | Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny páros eredmény - Veszprém |
| Gersei Fanni | 4A | 1. | |
2024-04-20 | Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny formációs eredmény - Veszprém |
| Gersei Fanni | 4A | 1. | |
2024-04-19 | Asztalitenisz diákolimpia országos döntő |
| Nemes Ábel | 3B | 3. | Iván Csaba |
2024-04-19 | Finta Sándor egyházmegyei szavalóverseny 5-8. osztály kategória |
| Molnár Kata | 8B | arany minősítés | Czuporné Hetényi Rita |
| Nagy-Kovács Bíborka | 6A | ezüst minősítés | Czuporné Hetényi Rita |
2024-04-13 | Akrobatikus rock and roll Országos ranglista verseny - Dunaharaszti |
| Gersei Fanni | 4A | 2. | |
2024-04-13 | Pink Panthers Rock and Roll kupa,Budapest országos |
| Balázsi Bence | 4B | 5. | Koszogovits Norbert |
2024-04-12 | Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bobai Tagintézményének szavalóversenye (kistérségi) |
| Szabó Bence | 5B | 3. | Józsáné Dezső Rita |
2024-04-12 | Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bobai Tagintézményének szavalóversenye (kistérségi) |
| Kiss Anna Mária | 8B | 3. | Czuporné Hetényi Rita |
2024-04-06 | Akrobatikus rock and roll Európa Világkupa verseny - Budapest |
| Gersei Fanni | 4A | bronz érem | |
2024-04-06 | Akrobatikus Rock and Roll Európa és Világbajnokság, Budapest |
| Balázsi Bence | 4B | 8. | Koszogovits Norbert |
2024-03-23 | 10város a magyar sakkozásért sakkverseny - Szombathely |
| Kemendi Botond | 3B | 3. | Czupor Attila |
2024-03-16 | Akrobatikus rock and roll Országos ranglista verseny - Veszprém |
| Gersei Fanni | 4A | 1. | |
2024-03-09 | Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny páros eredmény - Veszprém |
| Gersei Fanni | 4A | 2. | |
2024-03-09 | KIDS Országos asztaliteniszverseny II. kcs. |
| Nemes Ábel | 3B | 1. | Iván Csaba |
2024-03-09 | Akrobatikus rock and roll Nyugat-magyarországi területi verseny formációs eredmény - Veszprém |
| Gersei Fanni | 4A | 2. | |
2024-03-09 | |
| Balázsi Bence | 4B | 1. | Koszogovits Norbert |
2024-03-09 | KIDS Országos asztaliteniszverseny III. kcs. |
| Karádi Mira | 5A | 2. | Iván Csaba |
| Győrvári Lilla | 6B | 3. | Czupor Attila |
2024-03-02 | Fallabda sportág országos diákbajnoság döntő - City Squash Club Budapest |
| Győrvári Lilla | 6B | 2. | |
| Vas Panna | 6B | 3. | |
2024-03-01 | Sakk megyei diákolimpia Szombathely |
| Czupor András | 5A | 1. | Czupor Attila |
2024-02-23 | matekÁSZ matematikaverseny Vas vármegyei forduló |
| Kemendi Botond | 3B | 7. | Szabó Szilvia |
| Nagy-Kovács Boldizsár | 3B | 8. | Szabó Szilvia |
| Nemes Ábel | 3B | 10. | Szabó Szilvia |
2024-02-21 | Területi Kazinczy szépkiejtési verseny |
| Molnár Kata | 8B | különdíj | Czuporné Hetényi Rita |
2024-02-16 | Zrínyi Ilona Matematika verseny vármegyei forduló |
| Horváth Annamária | 6A | 16. | Keresztesné Mészáros Gertrúd |
2024-02-15 | KIDS Kupa Torna Országos Bajnokság, Budapest I. korcsoport |
| Kőhegyi Emily, Gelesits Boróka, Kemendi Zsóka, Halmosi Janka, Kovács Lara, Szomorkovics Karolina, Osztorvszky Luca, Szalai Nóra, Barcza Dóra, Koricsánszki Victória | | 3. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-02-15 | KIDS Kupa Torna Országos Bajnokság, Budapest II. korcsoport |
| Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Barcza Nóra, Szabó Janka, Szabó Zsófi | | 2. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Kocsis Dorottya, Rózsa Laura, Dákai Mira, Pék Norina, Mógor Elizabet | | 6. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-02-15 | KIDS Kupa Torna Országos Bajnokság, Budapest II. korcsoport Egyéni összetett |
| Dobos Luca | 4B | 1. | Gelesits-Bellovics Diána |
| Gelesits Jázmin | 4B | 2. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-02-11 | Torna Diákolimpia Országos Elődöntő Veszprém II. korcsoport |
| Dobos Luca, Gelesits Jázmin, Gersei Fanni, Barcza Nóra, Szabó Janka | | 6. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-02-11 | Torna Diákolimpia Országos Elődöntő Veszprém II. korcsoport Egyéni összetett |
| Dobos Luca | 4B | 5. | Gelesits-Bellovics Diána |
2024-01-26 | nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny Vas vármegyei forduló |
| Kemendi Botond | 3B | 13. | Szabó Szilvia |
| Nagy-Kovács Boldizsár | 3B | 16. | Szabó Szilvia |
| Balázsi Bence | 4B | 10. | Tarafás Ildikó |
| Szele Zsófi | 4B | 4. | Tarafás Ildikó |
| Farkas Hédi | 6A | 4. | Czuporné Hetényi Rita |
2023-10-26 | Asztalitenisz diákolimpia Vas vármegyei döntő - Vasszécsény |
| Nemes Ábel | 3B | 1. | |
2023-10-12 | Asztalitenisz diákolimpia kistérségi forduló |
| Nemes Ábel | 3B | 1. | |
| Tóth Marcell | 5A | 1. | |
| Karádi Mira | 5A | 2. | |
2023-10-10 | Természettudományos vetélkedő - Berzsenyi Dániel Gimnázium |
| Finna Zsombor, Horvát Álmos és Novák András csapata | 8B | 1. | Kelemenné Benkő Barbara, Soósné Finta Katalin, Szomju Tamás |
| Esküdt Bora, Magyar Illés és Major Kende csapata | 8A | 2. | Kelemenné Benkő Barbara, Soósné Finta Katalin, Szomju Tamás |
2023-09-30 | Nyugat-Magyarországi pontszerző területi verseny, Veszprém |
| Balázsi Bence | 4B | 1. | Koszogovits Norbert |