2022. június 26. vasárnap 22:31:37 - Névnap: János, Pál
magyar deutsch

Eredményeink

Osztály Helyezés Felkészítő
2022-06-08Így látom én Megyei rajzpályázat
Barcza Máté3AkülöndíjasSzabó Szilvia
2022-06-07Tudásbajnokság Országos Matematika versenyén
Bujtor Tamara1Barany fokozatSzabó Szilvia
2022-06-06Tudásbajnokság Megyei Matematika versenyén
Bujtor Tamara1B1.Szabó Szilvia
2022-06-05Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Nyelvész megyei fordulóján
Kemendi Botond1B1.Szabó Szilvia
2022-06-05Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Matekász megyei fordulóján
Kemendi Botond1B2.Szabó Szilvia
2022-06-04Hebe Kft. Országos olvasóverseny
Kemendi Botond1B1.Szabó Szilvia
2022-06-034 fordulós Böngész országos matematika levelezőversenyen
Kemendi Botond1B1.Szabó Szilvia
Smidéliusz Marcell1B1.Szabó Szilvia
2022-06-02SULI-GURU Országos levelezőverseny matematikából
Bruckner Boldizsár1B1.Szabó Szilvia
Fürdős Adél1B1.Szabó Szilvia
Karádi Zara1B1.Szabó Szilvia
Kemendi Botond1B1.Szabó Szilvia
Nagy-Kovács Boldizsár1B1.Szabó Szilvia
Nemes Ábel1B1.Szabó Szilvia
Pálffy Máté1B1.Szabó Szilvia
2022-06-01SULI-GURU Országos levelezőverseny magyar nyelv és irodalomból
Bruckner Boldizsár1B1.Szabó Szilvia
Karádi Zara1B1.Szabó Szilvia
Kemendi Botond1B1.Szabó Szilvia
Nagy-Kovács Boldizsár1B1.Szabó Szilvia
Nemes Ábel1B1.Szabó Szilvia
Smidéliusz Marcell1B1.Szabó Szilvia
2022-05-25Harmatcsepp országos matematika tanulmányi verseny - Budapest
Kovács Zoé2A6.Molnár Istvánné
Czupor András3A3.Nagyné Horváth Edit
2022-04-13Mesevár mesemondóverseny - Csorna
Kemendi Botond1B2.Szabó Szilvia
2022-04-09Országos történelem tanulmányi verseny 7-8.o. országos döntő Szombathely
Mogyoróssy Csongor8A8.Hajbáné Göltl Andrea
2022-04-08Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei
Horváth Annamária4A14.Thalabérné Pócza Lívia
2022-03-25Sakk megyei diákolimpia
Czupor András3A2.Czupor Attila
Győrváry Lilla4B3.Czupor Attila
Árvai Máté6A3.Czupor Attila
2022-03-11Országismereti verseny német nyelv Berzsenyi Dániel Gimnázium Celldömölk
Faragó Márk, Szücs Lili, Szalai Áron 7A1.Gaszak Gábor
Mogyoróssy Csongor, Takács Eszter, Imre Barnabás, Sebestyén Donát 8A2.Gaszak Gábor
2022-03-10Országos történelmi verseny 7-8. o. megyei forduló
Mogyoróssy Csongor8A1Hajbáné Göltl Andrea
Sebestyén Donát8A4Hajbáné Göltl Andrea
Imre Barnabás8A5.Hajbáné Göltl Andrea
2022-03-05Asztalitenisz KIDS országos döntő Gödöllő
Karádi Mira3A1
Tóth Marcell 3A1
Kovács Korinna8A1
2021-10-14Asztalitenisz diákolimpia megyei döntő Bük I-II. korcsoport
Karádi Mira3A2.
Tóth Marcell 3A3.
2021-10-14Asztalitenisz diákolimpia megyei döntő Bük III-IV. korcsoport igazolt játékosok kategória
Kovács Korinna8A1.

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola © 2006 Celldömölk by brs
Tanév: 2021 - 2022

Valid HTML 4.01 Transitional